Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /var/www/html/multiplex/s.fakel/init.php on line 6
Про кінотеатр - Киев-кинофильм
Телефон для довідок: (044) 560-98-46

Незабаром на екранах

Про кінотеатр

Кінотеатр «Факел»
 
Перша мережа кінотеатрів для дітей та молоді КП «Київкінофільм»
 

Кінотеатр "Факел" розпочав свою роботу 1 лютого 1987 року (розташований на другому поверсі).
У 2007 році кінотеатр було реорганізовано і включено до складу Комунального підприємства "Київкінофільм", як окрему філію – "Дитячий спеціалізований кінотеатр "Факел". Уперше, з моменту побудови, в кінотеатрі було проведено капітальний ремонт та повну модернізацію кінозали й технічного обладнання. Встановлено сучасну кіноапаратуру, якісний звук, комфортабельні крісла, відремонтовано фойє. 25 вересня 2008 року відновлений кінотеатр "Факел" розпочав роботу і прийняв перших відвідувачів.

   На даний час в кінотеатрі "Факел" оновлена сучасна глядацька зала на 80 місць, новий екран, сучасна звукова система Dolby Digital Surround, DVD-програвач із вбудованим декодером Dolby Digital, комфортабельні крісла, затишне фойє.

   В репертуарі кінотеатру кращі новинки вітчизняного та світового кіно - від мультфільмів та казок для дітей до блокбастерів для молоді та кінострічок для сімейного перегляду. Основною аудиторією кінотеатру є діти та молодь Дарницького району: загальні школи, інтернати, дитячі садочки, технікуми, гімназії. За рік кінотеатр відвідують біля 20 тисяч глядачів. Крім перегляду сучасних фільмів, стрічок для сімейного перегляду, фільмів за шкільною програмою, в кінотеатрі проводиться велика робота зі школярами району з правового виховання, правил дорожнього руху, пропаганди здорового способу життя.

Ціна квитків: від 5 до 20 грн.
Дітям-сиротам та дітям віком до трьох років вхід вільний.
 
Адреса кінотеатру: проспект Миколи Бажана, 3-А
Телефон для довідок та замовлень: тел. 560 98 45 (автовідповідач), 560 98 46 (каса)
Мережа кінотеатрів Київкінофільм.
Улюблений кінотеатр поруч з вашим будинком!
 

Карта кинотеатра Факел